هشدار

با توجه به عدم واریز وجه برخی از مشتریان توسط بروکر آمارکتس لطفا وجوه خود را در اسرع وقت برداشت نمایید و از واریز جدید جدا پرهیز بفرمایید . ما در حال پیگیری موضوع هستیم و نتیجه بررسی در کانال تلگرام و وب سایت اعلام خواهد شد

بروکر آ مارکتس

بروکر آ مارکتس A Markets

بروکر آ مارکتس A Markets یک شرکت کارگزاری بازارهای مالی ( فارکس ، سهام ، کالا و … ) می باشد که ارائه کننده خدمات معاملاتی گسترده ای از جمله فارکس، فلزات، کالاها و CFD برای مشتریان خود در سراسر جهان است. بروکر آمارکتس AMarkets  با استفاده از فن آوری های پیشرفته و دسترسی به نقدینگی بازار و سیستم عامل های تجاری قوی و مستقیم و مکانیزم ارسال سفارشات مشتریان به عنوان یک مدل STP شناخته شده است. هدف بروکر آمارکتس AMarkets هموراه برای ارائه بهترین خدمات ممکن، با بالاترین توجه به فید قیمت صحیح، سرعت و دقت بالا در اجرای معاملات مشتریان می باشد و تلاش تیم کارگزاری آ مارکتس AMarketss  همیشه برای رضایت مشتریان بوده است.

بروکر آ مارکتس Amarkets دارای خدمات و محصولات بسیار ویژه و خاص می باشد که توسط آنها برای مشتریان فعالیتی مطمئن و صحیح در بازارهای مالی فراهم میکند.

نقاط منفی

ایجاد محدودیت برای معامله در زمان اخبار

ایجاد محدودیت برای معامله در زمان اخبار

اسپرد های بسیار بالا مخصوصا در حساب فیکس اسپرد

عدم ثبات قوانین معاملاتی و تغییر در آنها بدون اطلاع قبلی

مواردی نیز استاپ هانتینگ گزارش شده است توسط برخی مشتریان

ایجاد محدودیت در مقدار برداشت حتی با وبمانی!

تغییرات یک طرفه و متقلبانه در توافق نامه مشتریان و نمایندگان بدون اطلاع رسانی

دریافت گزارش های منفی از بروکر آمارکتس

متاسفنانه موارد منفی و اعتراض های مشتریان نسبت درباره آ مارکتس باعث شده است تا معرفی مشتری جدید به این بروکر را متوقف کنیم.

انواع حساب ها

نوع حساب کلاسیکدایرکتای سی انInstitutionalبیت کوین
حداکثر لوریج۱:۵۰۰۱:۵۰۰۱:۱۰۰۱:۱۰۰۱:۱۰۰
حداقل دپوزیت۱۰ دلار۱۰ دلار۱۰۰۰ دلار۱۰۰,۰۰۰ دلارندارد
مارجین کال۵۰%۵۰%۷۰%۱۰۰%۵۰%
استاپ اوت۲۰%۲۰%۴۰%۳۰%۲۰%
کمیسیوننداردنداردداردداردندارد
شروع اسپردها از۳ ثابت۱٫۳۰٫۰۰٫۰۱٫۳
حداقل حجم معاملاتی۰٫۰۱ لات۰٫۰۱ لات۰٫۰۱ لات۰٫۰۱ لات۰٫۰۱ لات
برنامه بونوسداردداردنداردنداردندارد

توضیحات و شرایط

مدارک افتتاح حساب در بروکر آ مارکتس :

برای افتتاح حساب در بروکرآ مارکتس شما تنها نیاز به اسکن کارت شناسایی ( کارت ملی، پاسپورت و یا شناسنامه ) خواهید داشت.

بروکر آ مارکتس دارای پشتیبانی فارسی می باشد . به حساب هایی که توسط فارکس پرداخت افتتاح شوند بونوس و ریبیت نقدی تعلق خواهد گرفت . برای اطلاع از میزان ریبیت به ازای هر لات با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

دیدگاه فارکس پرداخت از کارگزاری آ مارکتس A Markets

کارگزاری آ مارکتس اسپردهای منطقی ارائه می کند و سرعت انجام معاملات بالایی دارد . برای تشویق مشتریان بونوس ارائه می کند و درصد بازگشت ریبیت قابل توجهی دارد . این بروکر برای افرادی که به دنبال استراتژی های اسکالپ ، بونوس و دریافت ریبیت نقدی هستند بسیار مناسب می باشد. برای آگاهی از میزان ریبیت دریافتی در کارگزاری آ مارکتس با پشتیبانی فارکس پرداخت تماس بگیرید.

کارگزاری آمارکتس